Фільм Сніжинка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події кінокартини «Сніжинка» відбуваються в недалекому майбутньому в місті Берлін. Так вийшло, що в цьому населеному пункті панувала анархія, і люди були шоковані від того, що відбувається хаосу. У цей момент два бандити шукають кровожерного вбивцю, який позбавив життя їхніх рідних. Обидва жадають помсти, тому що не можуть пробачити негідника. Несподіваним чином чоловіки потрапляють в злу казку з дивним сценарієм. Її створив звичайний дантист, який навіть не здогадується про те, що його творіння володіє магічною силою. У підсумку герої опиняються в замкнутому колі, який заснований на помсті.

Їх оточує аморальність і насильство. Чи зуміють товариші вибратися з цієї казкової пастки або їм доведеться залишитися там назавжди? В епіцентрі сюжету опиняються двоє бандитів, які полюють за вбивцею своїх родичів. Вони хочуть йому помститися, але потрапляють в якусь казку дуже таємничого сценарію. Фільм Сніжинка 2017 дивитися в хорошій якості.

Наші герої застрягли в порочному колі помсти, який придумав звичайнісінький стоматолог. Він навіть не підозрював, що його зброя володіє насправді дуже потужною чарівною силою. Саме під її вплив потрапили головні герої даної картини.

Режисер: Adolfo J. Kolmerer, William James
Актори: Reza Brojerdi, Еркан Акар, Александер Вольф, Лоретта Штерн, Матті Клем, Jrgen Brunner, Robin Schmid, Ксенія Ассенца, Девід Мастерсон, Гедеон Буркхард


загрузка...