Шпигунський трилер обов’язково отримає продовження! Про це впевнено заявляє Коламбія Пікчерз, вирішила не відступати від ідеї створення сиквела «Солт 2». Минулого року кінокомпанія наймала Курта Віммера, сценариста, який написав першу частину історії. Автор оригінального тексту написав продовження, але воно не сподобалося виконавиці головної ролі — Анджеліні Джолі. Після відводу сценарію за роботу взялася Беккі Джонсон, що блиснула драмою»Повелитель припливів». На частку Евелін Солт, чарівної дами з ЦРУ, випадуть нові випробування. А адже ще пару років тому красуня змушена була боротися не тільки за власне життя, але і за чесне ім’я розвідниці.

Жінку звинувачували у зв’язку з російською мафією, а також намагалися примусити її до вбивства американського президента. Орлов, подвійний агент з Росії, особисто готував Солт, і учениця перевершила вчителя. Відмовившись брати участь в операції по захопленню ядерної валізки, героїня вбила Орлова і його поплічників. Після зачистки ворогів Шпигунка опиняється у відкритому океані, втікши від глави американської розвідки. Вертольоти довго оточили над поверхнею води, але не змогли виявити сексуальну втікачку. Фільм Солт 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Отримавши можливість вибратися на берег, Солт перебралася в безпечне місце, зализувати рани. Їй належить відновити сили, адже попереду у неї — значні вороги, впливові противники, і необхідність розкрити міжнародна змова.

Режисер: Філліп Нойс
В ролях: Анджеліна Джолі, Лів Шрайбер, Чіветель Еджіофор, Даніель Ольбрихський, Аугуст Діль, Деніел Пірс, Хант Блок, Андре Брогер, Олек Крупа, Кессіді Хінкль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress