загрузка...


Кларк є простим хлопцем, який має величезні труднощі з фінансами. Зараз, він шукає посаду, на якій можна добре заробляти. Відправивши резюме в багато компанії, герой кінопроекту «Спагеттімен» чекає, коли йому подзвонять і запросять на співбесіду. Хлопець впевнений, що він чудовий кандидат і незабаром, обов’язково влаштується. На даний момент, Кларк живе на орендованій квартирі разом з приятелем. У них серйозні неприємності, адже потрібно платити за оренду.

Хлопці розглядають будь-які пропозиції, за які можна отримати нагороду. Якось вночі, з Кларком відбувається дивна подія. Невідомим способом, він отримує надприродні здібності, які значно збільшили його силу. Подумавши, хлопець вирішує допомагати за грошову винагороду людям, які опинилися у важкій ситуації. Гуляючи по нічному місту, він рятує перехожих від злочинців, вимагаючи за це невелику плату.

Незабаром, про супергероя стає відомо поліцейським. Вони незадоволені, що чоловік бере гроші за свою діяльність, вважаючи, що допомагати постраждалим потрібно безкоштовно. Фільм Спагеттімен (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Mark Potts
Актори: Бен Кратчер, Уїнстон Картер, Вільям Бренд Реклі, Ешлі Джіроне, Кевін Бреннан, Даг Менлі, Метт Хобі, Мері Грілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress