загрузка...


У центрі сюжету спортсмен Микола Кудряшов і його життя. Беручи участь в чемпіонаті світу з боїв без правил — він виграє поєдинок і здобуває звання чемпіона. Його суперник, Андрій Філатов, категорично з цим не згоден. Він і його команда починають критикувати бій і ображати переможця. Не витримавши психологічного тиску, Микола зривається і фізично розправляється з кривдниками. В наслідок, він дуже пошкодує про це.

Один з учасників бійки, отримав серйозні травми і заявив в поліцію. В результаті слідства Миколи визнають винним і засуджують до кількох років позбавлення волі. Відтепер, його життя кардинально змінюється — йому потрібно буде боротися за виживання. Кожен день його чекають нові випробування повні жорстокості, зради, і насильства. Ускладнює ситуацію ще те, що кохана дівчина Кудряшова розірвала з ним стосунки і зійшлася з заклятим ворогом Філатовим. Однак, головний герой не впадає у відчай — в тюрмі він постійно думає про спорт і планує нові перемоги.

Вийшовши на свободу, завдяки підтримці друзів він починає з непохитним завзяттям працювати над своєю фізичною формою і готується до нових змагань. Головний герой є прикладом непорушної стійкості і сили духу. Фільм Спарта (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Николай Кудряшов
Актори: Микола Кудряшов, Денис Нікіфоров, Ян Цапнік, Володимир Епіфанцев, Максим Коновалов, Андрій Семенов, Михайло Малютін, Олександр Шлеменко, Наталія Власова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress