В той день, коли ватажок повсталих рабів Спартак зрозумів, що він і його товариші загинуть, колишній гладіатор попросив свою вагітну дружину Варинию вижити будь-якою ціною, щоб нащадки не забули про їх подвиг і бажання боротися за свою свободу. Варінія виконала прохання чоловіка, і, через час розповіла історію боротьби Спартака свого сина, якого назвала на честь чоловіка. Ця історія почалася в 72 році до нашої ери в маленькому селі в Галлії, де проживала Варінія. У той час Рим, незважаючи на конфлікт усередині республіки, ще мав могутністю, і розширював свої володіння, захоплюючи нові землі, і маленька галльская село не стала винятком.

Римляни знищили її світ і зробили дівчину рабинею. На одному з ринків Варинию запримітив велелюбний власник гладіаторської школи Лентул Батиат, і купив рабиню для задоволення своєї похоті. В цей час на єгипетських золотих копальнях намагався вижити інший раб – Спартак. Раніше цей фракієць воював з римлянами, і його дух і досі не був зломлений. Горді раби жили не довго, але Спартаку вдавалося вціліти в цьому пеклі. Як-то раз Спартак наважився заступитися за хлопчика-раба, якого почав бити наглядач, за що непокірного раба планували розіп’яти на хресті, але дуже до речі на рудники заїхав Батиат.

З фракійців виходили кращі гладіатори, так як вони були природженими воїнами, і Лентул купив Спартака, щоб поповнити свою школу новим бійцем. Фільм Спартак (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Дорнхельм
В ролях: Горан Вишнич, Алан Бейтс, Енгус МакФадьен, Рона Мітра, Іен Макніс, Джеймс Фрейн, Генрі Сімонс, Росс Кемп, Бен Кросс, Підлогу Кинмен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress