Тревісу було не звикати мати справу з різномастними злочинцями, за якими йому частенько доводилося ганятися, а іноді і вбивати їх. Цей чоловік був спецназовцем і чудово розумів, що якщо він прийме неправильне рішення, то можуть постраждати ні в чому не винні люди, тому він не тільки багато часу присвячував тренуванням тіла, але і масу його витрачав, щоб навчитися блискавично оцінювати ситуацію. Тревіс так добре себе зарекомендував, що його зробили командиром загону, що не кращим чином позначилося на його особистому житті.

Якщо раніше герой рідко бував удома, то з недавніх пір він працював і в вихідні, що абсолютно не радувало його дружину, якій доводилося займатися дитиною самостійно. Нещодавно Тревісу в черговий раз наказали відправитися на завдання, він не хотів вірити в це, але все-таки підозрював, що ця операція буде дуже складною. На перший погляд все було гранично просто, треба було лише забрати з віддаленого складу один контейнер і привезти його на базу, але як тільки спецназівці почали працювати, казна-звідки з’явилося безліч озброєних людей, які робили все від них залежне, щоб оперативники і близько не змогли підійти до контейнера. В ході операції одного з людей Тревіса вбили, але до мети спецназівці все ж дісталися. Яке ж було їх здивування, коли в контейнері вони виявили напівголого чоловіка. Фільм Спецназ: В облозі 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони забрали його з собою, перш за знешкоджуючи вибухівку на злочинця, якого звали Дієго, а як тільки почали допитувати цього смертника, він став битися головою об стіл, намагаючись себе вбити. Справа ставало все більш заплутаним, приймаючи до уваги те, що про людину з контейнера не було відомо взагалі нічого.

Режисер: Тоні Гігліо
В ролях: Сем Джагер, Адрієн Паліки, Майкл Джей Уайт, Кіра Загорски, Тай Олссон, Олівія Ченг, Заф Пару, Монік Гэндертон, Паскаль Хаттон, Меттью Мэрсден

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress