Фільм Спіраль (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Група вчених працює на Півночі і займається вивченням цього континенту. Всі дослідження носять дуже важливий характер, так як в подальшому планується заселення цього материка. Однак, починають відбуватися дуже страшні події, які більше схожі на сон, ніж на реальність. Вся справа в тому, що з’являється дуже страшний вірус, який планомірно знищує все живе на цьому суворому континенті. Вчені починають гинути тодді за одним. Всіх чекає дуже страшна і болісна смерть. Що робити? Як знайти причину цього страшного вірусу? Їм на допомогу висувається група вчених, яка займається вивченням подібних вірусів.

Їх основне завдання, вивчити причину цих явищ п спробувати запобігти їх, але зробити це потрібно швидко, так як всім членам цієї експедиції може загрожувати зараження. Коли наші рятувальники і дослідники прибувають на місце те, виявляють дуже дивну річ, яка не піддається науковому роз’ясненню. Потрібно знешкодити епіцентр цього вірусу і спробувати евакуювати незаряджених людей, які чекають допомоги.

Ця картина знята в жанрі катастрофи. Перегляд доставить безліч хвилюючих моментів, так як все знято дуже реально і динамічно. Фільм Спіраль (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ерік Петі
В ролях: Роберт Л. Дункан, Девід Стюарт, Алекс Захара, Ронда Дент, Артіна Браун, Бронуен Сміт, Нельсон Картер Лейс, Марина Паскуа, Підлогу Хаббард, Эльфина Люк


загрузка...