Фільм Спотворений (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лорен і її чоловік вирішують виїхати старого будинку, дівчина зовсім недавно пережила трагедію і їй необхідно змінити місце проживання. Кілька років пара намагалася домогтися зачаття дитини і цей прекрасний момент настав. Молода художниця була на десятому небі від щастя, але доля відняла у неї можливість стати матір’ю. Після дуже важкого викидня, чоловік вирішує захистити дівчину від важких спогадів і почати жити заново в новому місці. Скоро вони знайшли дуже гарну квартиру в новому будинку. Сучасний будинок оснащений усіма необхідними функціями, але саме головне, на що звертають увагу подружжя — це сусіди.

Жити в такому будинку можуть тільки дуже забезпечені люди, тому вони не розраховують зустріти тут неблагополучних кримінальних елементів. У перші дні Лорен знайомиться з кількома подругами, які здаються дуже гарними жінками. Але незабаром вона починає помічати, що ці благопристойні дами намагаються приховати від неї свою справжню життя. З цього моменту вона вже не може адекватно реагувати на події, так як здається, що за нею постійно стежать.

Або це все-таки хвороба? Адже після викидня їй поставили діагноз — біполярний розлад. Щоб розібратися в що відбувається вона наймає одного дуже пронозливого журналіста. Фільм Спотворений (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роб Кінг Ст.
В ролях: Крістіна Річчі, Джон Кьюсак, Брендан Флетчер, Олівер Райс, Виселос Реон Шеннон, Ніколь Ентоні


загрузка...