Фільм Справжній (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой корейського трилера Чанг такий собі тарантіновський містер Вульф – людина, яка вирішує проблеми. Але при всій повазі до легендарного персонажа Харві Кейтеля його молодий колега з вигаданого південнокорейського міста може похвалитися куди більш складною особистістю, яка в момент крайньої ажитації переживає роздвоєння, що явно йде на користь новій картині. У каламутних водах підпільного міського кримінального світу Ченг Те користується славою видатного фахівця з вирішення будь-якої складності проблем.

Крім цієї потрібної корисної професії, яка зробила його місцевою знаменитістю, герой також переслідує мету – відкрити казино і залишити позаду всіх конкурентів по ігровому бізнесу. Але в якийсь момент весь стрункий, ідеальний план починає сипатися, коли в межах своєї майже геніальної голови молода людина виявляє другу особу – ворожу.

Витончену й підступну, що зовсім не проти взяти кермо влади в свої руки і розламати успішну кар’єру, яку Пе вибудовував роками. Фільм Справжній (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чи Са-ран
В ролях: Кім Су-хен, Сон-хв, Сон Дон-іль, Кім Хон-пха, Соллі, Чо У-джин


загрузка...