На південних територіях Тегерана міцно закріпилася ціла мережа кримінальних угруповань, що спеціалізуються на реалізації наркотичних препаратів. Бандити безкарно орудують на захоплених під свій вплив районах, не побоюючись заслуженого покарання. Вони безсоромно наживаються на чужих стражданнях, вважаючи першорядними власні корисливі задуми. Безсердечні ватажки, давно втратили здатність відчувати людські почуття, віддають підлеглим накази, що відрізняються великою жорстокістю. Головорізи виконують беззаперечно будь-які доручення, не замислюючись про наслідки.

Шакур і Шахін-рідні брати, виховані в кримінальному середовищі, що ввібрали з раннього віку жорстокі правила існування в цьому світі. Зараз вони очолюють впливову банду, що займається наркоторгівлею. Одного разу жага наживи і бажання здобути перевагу перемагають родинні почуття, зробивши кровних родичів непримиренними конкурентами. Фільм Стадо (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Боротьба за владу призводить до виникнення серйозної конфліктної ситуації. В результаті хлопці роблять необачні вчинки, остаточно руйнують сімейні зв’язки. Захопившись міжусобною ворожнечею, вони ризикують втратити дуже важливі речі.

Режисер: Хуман Сейеди
В ролях: Hamoun Seyyedi, Фарід Сейджжади Хоссейні, Marjan Ettefaghian, Navid Pourfaraj, Фархад Аслани, Nazanin Bayati, Mahyar Rahat-Talab, Навід Мохаммадзаде, Ladan Zhaveh Van

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress