загрузка...


Ом Чхор — спеціальний агент Північної Кореї, якому належить виконати найголовніше своє завдання в житті — ліквідувати змовників, які намагаються усунути чинного правителя. Агенту вдається встановити особу всіх трьох змовників, після чого він приступає до ліквідації. Дві цілі з трьох успішно ліквідовані, проте одна мета зуміла сховатися. Ом Чхор розуміє, що він спробує самостійно ліквідувати перша особа комуністичної партії на великому святі.

Зайнявши зручну позицію зі снайперською гвинтівкою, агент починає уважно стежити за тим, що відбувається. Однак в цей самий момент на площу наносити ракетний удар, який серйозно ранить перша особа держава. Ом швидко підбирає чинного правителя і перевозить його в Південну Корею, де може сховатися від змовника.

Тепер йому належить не допустити третього світового конфлікту, але для цього йому потрібно співпрацювати з ворожими спеціальними службами. Фільм Сталевий дощ (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ян У-сік
В ролях: Чон У-сон, Квак Те-он, Кім Гап-су, Кім І-сон, Лі Ген-ен, Чо У-джин, Чон Он-джун, Чан Хен-сон, Кім Мен-гон, Пак Ин -хе

загрузка...