Фільм Старий охоронець (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кримінальний бойовик «Старий охоронець» розповість про життя професійного солдата, кращого найманця, який вирішує покінчити з такою діяльністю і знайти спокій у невеликій селі. Раніше Дін був відомий на всю країну, як кращий спортсмен представляє бойове мистецтво. Він є чемпіоном маси турнірів. Нині він живе в невеликому селі, де переживає події останніх років. Вся справа в тому, що головний герой фільму The Bodyguard втратив на прогулянці онуку, знайти її так і не змогли.

Він не може пережити цієї втрати, плюс до всього його рідна дочка не може простити батькові, що той не встежив за її дитиною. З тих пір вона не розмовляє з ним. Ситуація затьмарюється тим, що Дін починає втрачати пам’ять. Він стає зовсім іншою людиною. Єдине, що все ще радує його в життя – дівчинка, що живе по сусідству. Фільм Старий охоронець (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона вдається до нього, щоб сховатися від криків скандального батька, що відривається на родині, коли програє гроші в азартні розваги. Дін не може залишатися осторонь, коли дівчинці починають загрожувати місцеві бандити.

Режисер: Саммо Хун
В ролях: Саммо Хун, Жаклін Чан, Циньцинь, Енді Лау, Джеймс Лі Гай, Томер Оз, Дін Шек, Карл Маку, Цуй Харк, Юэнь Бяо


загрузка...