загрузка...


Історія про неймовірно сміливу і рішучу команду космічного корабля «Відплата» досить сильно зацікавила глядачів, ледь вийшовши на екрани. Фантастичний фільм розповідає про події, що відбуваються в дуже віддаленому майбутнім не тільки на планеті Земля, але і в інших галактиках, доступ до яких відкритий, завдяки телепортації. Команда корабля «Відплата» на чолі з капітаном Джеймсом Кірком відправляється на складну місію, головна мета якої – захоплення Джона Харрісона – капітана зоряного флоту.

Незадовго до цих подій Харрісон здійснює напад на раду Зоряного флоту і знищує кількох його представників. Абсолютно ясно, що Харрісон представляє реальну загрозу і повинен бути знищений, на чому наполягає командор Спок, один з членів екіпажу корабля. Але Джеймс Кірк приймає рішення про захоплення Харрісона і незабаром дізнається, що має справу з надлюдиною, виведеним для знищення жителів планети Кронос. Фільм Стартрек: Відплата (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вступивши в сутичку з Харрісоном, команда «Відплата» стикається з новою загрозою – на горизонті адмірал Маркус, який якраз і збирався використовувати Харрісона. Битва обіцяє бути спекотною, а її результат просто неможливо передбачити.

Режисер: Джей Джей Абрамс
В ролях: Кріс Пайн, Закарі Куінто, Бенедикт Камбербетч, Саймон Пегг, Карл Урбан, Зої Салдана, Еліс Ів, Джон Чо, Антон Єльчин, Пітер Уеллер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress