загрузка...


Провівши синочка з ранцем до шкільного автобуса, Джессіка Паркер повертається додому. Розалія миє посуд і становить подальші плани. Господиня житла готуватися до проведення семінарів серед учнів підготовчих класів. Кілька злочинних елементів несподівано вриваються на кухню. У спробі дотягнутися до сигналізації Розалія гине від наздогнала домробітницю кулі бандита. Власниця будови під загрозою насильства залишає житло з мерзенними типами. Розбійники доставляють блондинку в глухий район і селять на горищі. Просторе Курне приміщення не радує незалежну особу. Що знаходиться всередині телефон місцевого значення злісний тип молотом розбиває вщент.

Залишившись одна, жінка намагається відновити випадковий зв’язок. Замикаючи по черзі дроти, досягається бажаний ефект. Паркер додзвонюється до випадкового абонента. Якийсь молодий денді Райан відразу не вірить телефонній незнайомці, яка молить про пощаду і допомогу. Черговий коп не вникає через заворушення в справу про викрадення з вбивством і відсилає добряка Райана до детективів на четвертий поверх. Плани різко зриваються, коли на горище до в’язня знову заявляється зловісний фігурант за зізнаннями.

А прямому для Райана ефірі кримінальний лідер погрожує Джесіці розправою, пропонуючи талановитій вчительці віддати втрачену партію наркотиків. Фільм Стільниковий (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Р. Елліс
В ролях: Кім Бесінджер, Кріс Еванс, Джейсон Стэйтем, Вільям Х. Мейсі, Ноа Эммерик, Адам, Гордон Тейлор, Річард Берджі, Валері Крус, Джессіка Біл, Ерік Этебари

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress