Фільм Судна ніч 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Психологічний трилер, наповнений криміналом «Судна ніч 3», поверне нас в самий початок, коли вперше була введена в дію чистка під назвою судно ніч. Світ просто розцвів, життя людей здавалося ставати все краще, от тільки влади, заглядаючи в майбутнє, бачили проблемні ситуації. Рівень народжуваності значно перевищує смертність громадян, адже люди вмирають тільки своєю смертю, проживаючи до глибокої старості. Це незабаром обіцяє перенаселенням країни, а як результат цього, безробіття, злидні, агресія і повернення злочинності.

Але держава знайшла вихід з ситуації, вони видають указ про дванадцятигодинний недійсності закону, коли будь-який злочин залишається непокараним. На їх думку, це повинно дати можливість виплеснути суспільству накопичилася за рік негативну енергію, і зменшити кількість громадян, привести їх до норми. Природно, за цією програмою страждає незахищене населення, адже заможні громадяни можуть дозволити собі охорону, щоб пережити страшну ніч.

Багатьом людям в країні ці дванадцять кривавих годин здадуться самими довгими в році, після яких багато втратять близьких і родичів, і, природно, захочуть помсти. Фільм Судна ніч 3 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс ДеМонако
В ролях: Френк Грілло, Елізабет Мітчелл, Майкелти Вільямсон, Джозеф Джуліан Сорія, Ітен Філліпс, Реймонд Дж. Беррі, Кімберлі Хоу, Едвін Ходж, Террі Серпіко, Кайл Сикор


загрузка...