загрузка...


Фільм «Судовий процес» 2018 дивитися в хорошій якості HD. Кейсі Маккей розлучений, але зберіг з колишньою дружиною ПРУ дружні стосунки. Одного разу жінка просить терміново допомогти її потрапив в біду братові. Джею пред’явлено фальшиве звинувачення у вбивстві, проти нього сфабрикована справа, і тільки справжній професіонал може врятувати ситуацію. Кейсі — юрист високого класу, він терміново їде в маленьке містечко Черокі, впевнений, що в силах впоратися з будь-якою проблемою. Однак, взявшись за справу, він швидко усвідомлює наскільки незвичайний цей випадок.

Для захисту шурина він робить власне розслідування і виявляє кримінальну мережу, всі нитки якого ведуть жадібному і корумпованому забудовнику Гейтсу. Проста справа про захист клієнта несподівано перетворюється на справжню війну проти корупції, ставкою в якій може виявитися життя Джея і самого Кейсі.

Успішний Техаський адвокат Кейсі Маккей їде в сільську містечко Черокі Хіллс, де він неохоче погоджується захищати свого нехорошого колишнього зятя, якого звинувачують у вбивстві. Фільм Судовий процес (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брент Крісті
Актори: Ерік Клоуз, Таня Кларк, Нік Сірсі, Томмі Фленаган, Кевін Сайзмор, Крістіан Баліс, Грегорі Алан Вільямс, Марк Ешворт, Ганнер Вілліс, Джаред Саймон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress