Світ на перевірку часом виявляється крихким, наївним і незахищеним. Постійні загрози ліквідації, терактів, знищення, війни та іншого насильства нависли над усіма жителями спільної планети. Неможливо сховатися від авіаударів і безглуздого терору. Майже всюди загроза реальна, пахне насильницькою смертю від бомби або отрути. Арабське відділення Аль-Каїди в черговий раз зібрало пекельні сили, щоб підірвати мирні міста, потурбувавши жителів мегаполісів. Відповідна реакція спецслужб не змусила чекати. На Близький Схід з метою зловити Аль Саліма відправляється аналітик-агент Роджер Ферріс, що має постійну супутникову відеозв’язок з куратором Эддом Хоффманом.

Таємні агенти йорданської розвідки приносять неправдиві звістки про схованки, де ховаються терористи. Невідомі бойовики, озброєні Калашниковим, нападають на Роджера Ферріса, але вчасно викликана Вертолітна підтримка знищує гніздо терористів. Поранення Ферріса виявляються безпечними, главі терористів Аль Саліму вдалося піти. Частину смертників-терористів ракети знищили, але ядро групи відсталість. Йорданський розвідник Ханні Салам намагається на словах допомогти янки в швидкому затриманні глави місцевої Аль Каїди.

Але резидент ЦРУ по Йорданії Едді Хоффман переслідує в шпигунській грі більш глобальні цілі, ніж далекі вибухи на багатолюдних вулицях столиці близькосхідної держави. Фільм Сукупність брехні (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рідлі Скотт
В ролях: Леонардо Дікапріо, Рассел Кроу, Марк Стронг, Голшифте Фарахані, Оскар Айзек, Алі Сулиман, Алон Абутбул, Вінс Колосимо, Саймон МакБерни, Мехді Неббу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress