загрузка...


Янгблад Прист – темношкірий наркодилер. Коли-то він свідомо став на слизьку стежку криміналу. Його можна зрозуміти. Такі, як Священик, теж хочуть жити красиво, але можливостей для цього – не так багато. Тому єдиний спосіб швидко розбагатіти – це зайнятися злочинним бізнесом. Торгівля наркотиками – справа ризикована і вкрай небезпечне. Але зате воно приносить непоганий дохід, який навряд чи можна одержати законним шляхом. А значить, поки що в цьому напрямку є хоч трішки везіння, потрібно ловити удачу за хвіст. Але мало-помалу Янгбладу починає набридати таке життя.

Він розуміє, що одного разу природне чуття підведе його, і він обов’язково попадеться в руки поліції, що загрожує тривалим тюремним терміном. Але кидати злочинний бізнес і залишатися в злиднях – теж не вихід. Єдиний спосіб відійти від справ – це укласти велику угоду і отримати солідний дохід, після чого можна спокійно піти на відпочинок.

І така можливість Присту надається. Здавалося б, план розроблено до дрібниць. Але несподівано про нього дізнаються поліцейські, і доля наркодилера стає вкрай незавидною. Фільм Суперфлай (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Директор Ікс.
В ролях: Тревор Джексон, Джейсон Мітчел, Майкл Кеннет Вільямс, Каалан Рашад Уокер, Лекс Скотт Девіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress