Фільм Суперсеть (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вестерн на території пост апокаліпсису : два брати відправляються в повне небезпеки подорож через землі, де колись розташовувався і радував око квітучий край, а нині тотальна пустку і смерть. Тут же кілька років тому вони втратили свою сестру і тепер, щоразу виходячи в дорогу, усвідомлюю, що, можливо, вирушають в останню дорогу. Зараз вже неважливо, що було на початку – вірус або індустріальна катастрофа. Головне, що тепер цивілізація низринулась в нетрі апокаліпсису — разом два жахливі лиха, які вільно або мимоволі створили людські руки, знищили половину населення, а врятувалися поставили на межу виживання, де буквально кожен день являє собою смертельний поєдинок.

Брати Гру і Джессі ведуть цей поєдинок вже не перший рік, втратили близьких, коханих людей і самі перетворилися з квітучих радісних молодих хлопців у похмурих жорстких мізантроп, які ненавидять весь білий світ. Між останніми залишилися в живих родичами також все далеко не гладко. Але коли до них звертається солодкоголосий і зловісний Ласло, лідер однієї з піратських банд, розплодилися на території постапокаліпсису, звертається до них з черговим небезпечним завданням.

То браттям Кэмбеллам нічого не залишається, як об’єднатися, як в старі добрі часи, і виїхати в шлях, що кишить лютими головорізами, піратами пустелі та іншими запеклими розбійниками з великої дороги. Фільм Суперсеть (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лоуелл Дін
Актори: Лео Фафард, Маршалл Вільямс, Наталі Крілл, Джейсон Ресо, Емі Матісіо


загрузка...