Фільм Світ Тріасового періоду (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Прямо посеред великого мегаполісу розташувалася секретна лабораторія, в якій її співробітники займаються вирощуванням динозаврів, щоб використовувати їх для трансплантації. Дослідниками було доведено, що органи ящерів якраз підійдуть для пересадки необхідних для життєдіяльності органів людям. Єдине, що їм потрібно змінити в організмах динозаврів — це підживлення їх людськими гормонами. Однак несподівано хід експерименту пішов не за запланованим сценарієм. Фантастична стрічка Світ Тріасового періоду оповідає про секретні генетичних експериментах.

Які дозволили виростити доісторичних монстрів в наші дні. Мета вчених використовувати органи тварин для лікування людей. Але не було враховано одна суттєва обставина: всі динозаври виявилися хижаками. Одного разу чудовиськам вдалося вирватися на свободу. Людству загрожує небезпека. Потрібно негайно зупинити живі машини вбивств.

Головні герої розуміють з яким сильним противником вони зіткнулися. Не всі зможуть вижити, але вони йдуть на будь-які жертви заради спасіння світу. Фільм Світ Тріасового періоду (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ділан Вокс
В ролях: Джоель Берті, Шарон Дезіре, Грег Фурман, Жермен Холлман, Джозеф Майкл Харріс, Даррін Хікок


загрузка...