У захоплюючому дух фільмі жахів «Світанок мерців», розповідається історія невеликої групи людей, які всіма силами намагаються врятувати свої життя від набігу кровожерливих монстрів. Головна героїня фільму Анна, працює звичайної медсестрою, в період її зміни до лікарні привозять чоловіка, якого покусали в колотнечі, а через кілька годин пацієнт помирає. Жінка повертається додому, де її чекає коханий чоловік Луїс, вона бачить, як на чоловіка нападає маленька дівчинка, і завдає йому кілька укусів, відбившись від лютого дитини, закривавленого чоловіка героїня затягує в будинок, але він помирає від втрати крові.

Далі починає відбуватися те, чого жінка ніяк не могла очікувати, Луїс воскрес, і накинувся на Ганну. Насилу відбившись від живого мерця, героїня фільму вислизнула на вулицю, яка була заповнена зомбі, зустрівши по дорозі кілька живих людей, вони сховалися від ходячих мерців у великому торговому центрі. Тепер всі розуміли, що їх місто захлеснула епідемія, і можливо, лише вони залишилися нормальними людьми в радіусі десятків кілометрів.

Намагаючись відбити постійні атаки зомбі, герої постійно втрачають бійців, їм потрібно придумати щось надзвичайне, щоб врятувати свої життя. Фільм Світанок мерців (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зак Снайдер
В ролях: Сара Поллі, Вінг Реймз, Джейк Вебер, Мекхай Файфер, Тай Бурелл, Майкл Келлі, Кевін Зегерс, Майкл Беррі, Лінді Бут, Джейн Іствуд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress