Фільм Святі і солдати: Порожнеча (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всі дії відбуваються в кінці тисячі дев’ятсот сорок п’ятого року. Війна вже підійшла до кінця. Росіяни й Американці майже захопили Берлін, і знищили всі німецькі війська. Чим ближче вони підходили, тим безвыгодное було становище фюрера. Майже для всіх країн, він є найбільш небезпечним злочинців, тому йому не можна було потрапляти в полон, але і тікати вже було нікуди. Залишившись в бункері зі своєю дружиною Гітлер прийняв рішення покінчити своє життя і життя улюбленої за допомогою одного пострілу. Спочатку він змусив померти дружину, а тільки після цього сам застрелився, коли почув, що росіяни близько.

Щоб ніхто з солдатів не зрозумів, що Гітлер вже мертвий, і більше ні за кого боротися, тіло було викинуто в палаючий вогонь і загорнуте в килим. Так, ні росіяни, ні німці ніколи не дізналися, що Гітлер помер, а, отже, потрібно було до останнього битися. Але в загоні був зрадник і німецькі війська дізналися про це і припинили битися, крім деяких, до яких новину не дійшла. Вони були далеко в горах і билися разом з Американцями. Фільм Святі і солдати: Порожнеча (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Там у німецької нації з’явилася надія на переломний момент у війні. Це сталося через розбіжності всередині армії Америки. Вони почали з’ясовувати стосунки між собою і ледь не програли битву.

Режисер: Райан Літтл
В ролях: Адам Грегорі, Тімоті С. Шоумэйкер, Майкл Тодд Беренс, Christoph Malzl, Ben Urie, Девід Морган, Nate Harward, Бренден Уїтні, Джефф Бірк, Джоель Бішоп


загрузка...