Потяги в звичайному марсельському Таксі 3 може стати для пасажирів справжнім випробуванням, особливо якщо за кермом сидить Даніель. Раніше він був развозчиком піци, але коли на нього почали надходити скарги, вирішив змінити професію. Будучи справжнім шанувальником швидкості і хорошого тюнінгу, Даніель перетворив свою машину в неймовірно крутий апарат, розрахований на великі швидкості. Адже кожен житель Марселя знає – Даніель просто не вміє їздити повільно. Життя незвичайного таксиста різко змінюється після того, як він підвозить поліцейського в штатському – Эмильена.

Пригрозивши Даніелю позбавленням водійських прав, Емільєн примушує його працювати на поліцію. Так починається незвичайна дружба цих різних, але абсолютно необхідні один одному людей. Даніель допомагає своєму другові-поліцейському розкривати складні злочини, отримую за це приємні бонуси у вигляді відсутності штрафів за перевищення швидкості. Друзі постійно потрапляють в кумедні ситуації, визволяючи один одному з переробок. Фільм Таксі 3 (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ця життєрадісна комедія підніме вам настрій і змусить від душі сміятися над витівками невгамовного таксиста. Адже йому не страшні будь-які проблеми, коли в руках у нього кермо від улюбленого таксі.

Режисер: Жерар Кравчик
В ролях: Самі Насері, Фредерік Діфенталь, Бернар Фарсі, Бай Лін, Емма Сьоберг, Маріон Котійяр, Едуард Монтут, Жан-Крістоф Буве, Леон-П’єр Мондін, Бернард Льопис

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress