Ніхто не може пояснити, як звичайні люди стають на шлях криміналу. Але коли іншого виходу немає, щоб врятувати рідних і близьких, то будеш готовий на все. У кожної людини є своя причина чи привід, щоб вибрати зв’язок з кримінальним світом. Ось і головний герой Айдар все життя ріс в районі з поганою репутацією. Він не з чуток знає про труднощі, які відбуваються в житті кожної людини. У нього є вірні друзі, на яких завжди можна покластися. Але звичайний вечір у нічному клубі повністю перевернув його життя. Випадкова сутичка з сином кримінального авторитета Алі закінчується серйозними неприємностями.

Єдиний вихід — це негайно покинути місто і відправитися в Алмати, але по дорозі хлопці примудряються прихопити з собою чарівну Айжан. У столиці хлопці сподіваються роздобути грошей, щоб подорожувати далі. Вони усвідомлюють, що за ними вже вислана погоня, тому необхідно на кілька кроків її випереджати. Тільки так можна врятуватися і зберегти життя тим, кого любиш і кому довіряєш. На своєму шляху вони зіткнуться з перешкодами і неприємностями, але тільки єдність і справжня дружба допоможуть все подолати. Також вони намагаються зрозуміти, що було б, піди все інакше. Тоді в клубі вони самі привернули увагу Алі своєю зухвалою поведінкою. Звичайний розмова закінчилася серйозною бійкою, що пояснюється вибуховим характером обох співрозмовників. На прощання Алі пообіцяв, що розквитається з Айдаром, чого б йому це не коштувало.

Страх за власне життя і життя друзів змушує хлопця прийняти доленосне рішення, яке може виявитися справжнім порятунком. Тепер всі їхні дії повинні бути ретельно продумані, помилок бути не повинно. Фільм Тараз (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нуртас Адамбай
В ролях: Еркебулан ДАІРА, Толепберген Байсакалов, Нуртас Адамбай, Жандос Айбас, Нуржан Садибеков, Назар Султанбаев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress