Фільм Тавен (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Так склалося, що молодий чоловік на ім’я Вайро через нерозділене кохання продав свою душу темним силам. Але на щастя існує особливе відомство, яке називається «Коаліція правосуддя». Служить в ньому великий і нещадний Тавен. Мета цієї організації не допускати проникнення сил виплодків пекла у світ живих. Тепер Тавену потрібно знищити юнака Вайро. Але в останньому живе темна сутність, яка щоразу повертає його назад до життя. Після воскресіння Вайро хоче бути поруч зі своєю коханою Хлоєю, але Тавен і інші захисники світла переслідують його.

Нарешті Вайро розуміє — для того щоб залишитися з коханою, йому потрібно подолати в собі потойбічне початок. Тільки в цьому випадку він зможе довести Хлое, що по-справжньому любить її. Якщо він буде готовий робити людям добро, тоді у нього з’являться шанси врятувати свою душу і любов. Але перед цим Вайро необхідно пройти довгий шлях. Фільм Тавен (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Потрібно довести Тавену та іншим захисникам, що він тепер не представляє небезпеки. Лише в цьому випадку Вайро зможе прожити нормальне людське життя і відмовитися від надприродних сил.

Режисер: Teli Share
В ролях: Iryna Dyakun, Mayra Grimaldo, Augustine H., Тайрон Ховард, Jackson Hsueh, Yen Ming Hsueh, Bonnie Hu, Mari Idaka, Lei Jian, Tomo Kg


загрузка...