загрузка...


Історія розгортається в похмурому часі кінця 19 століття. У віддаленому альпійському регіоні з’являється незнайомець Грейдер. Раніше він нібито деякий час жив у далекій Америці, але вільно володіє німецькою. Приїхавши сюди, він повернувся на батьківщину матері і планує фотографувати місцевих жителів і пейзажі. Жителі на чолі зі старим Бреннером і його синами, чужинців не люблять і з недовірою зустрічають непроханого гостя. Їх село захована високо в горах, шлях в неї прихований від сторонніх очей. Самотній вершник за жменю золотих монет поселяється у вдови Гадер і її дочки Лізі.

Незабаром молода дівчина повинна вийти заміж за Луки. Вона любить його, але боїться святкування. Весілля в селі пов’язані з незвичайними традиціями. Бреннер, як місцевий «Хрещений батько», ввів найжорстокіші феодальні правила. Десятиліттями він керував справами і людьми, вказуючи, що кому робити і як робити. Сімейство Бреннерів регулярно ґвалтує місцевих дівчат, вбиває і безчинствує, вважаючи себе Панами «всевладдя». У той час як у Грейдера повільно налагоджуються зв’язки з місцевими жінками, відносини з Бреннерами стають все гірше і гірше.

Раптово молодший син могутнього фермера гине, а незабаром помирає і його брат. Дивні обставини смерті і безглузді моменти змушують жителів задуматися над ситуацією. Фільм Темна долина (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андреас Прохаска
В ролях: Сем Райлі, Тобіас Моретті, Паула Бір, Томас Шуберт, Кармен Гратль, Клеменс Шик, Хельмут Хеуслер, Мартін Лойтгеб, Йоханнес Николусси, Флоріан Брюкнер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress