загрузка...


Жорстокі ігри мільярдерів, безсумнівно, не обходяться без ритуальних танців або жертовних процедур з викраданнями і насильством. Ексклюзивні реальної сцени жорстокості в прямому ефірі показують підпільні канали. В темній павутині суб’єктивних обставин секретні структури створюють для багатих замовників елітне медіапростір, де реальні люди очікують своєї долі. Приватна армія при активній підтримці бронемашини і танка здійснює глибокий рейд на спірну територію для наочного викрадення чарівної блондинки, яка проживає самотньо на віддаленій фермі.

На тривалому шляху до мети авангард при підтримці зенітки знищує ворожий танк і обмежений контингент. Окупанти в балаклавах захопили віроломно мирних селян в полон для подальших знущань. Похилого фермера вороги вбили з пістолета в упор для наочності. Дорослі син з дочкою потрапляють до викрадачів в пастку. Куплені журналісти відбуваються події знімають на відео, щоб продати ексклюзивні кадри заможним клієнтам, які очікують вихід скандального ролика.

Мерзенний задум психопатів очевидний. За колосальні суми бізнесмени і політики бажають отримати незвичайні розваги, здатні викликати приплив адреналіну. Фільм Темна павутина (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бруно Вассенат
В ролях: Petra Silander, Олів’є Грюнер, Кендра Сью Уолдман, Hind Attassi, Guillaume Delbart, Денні Гловер, Тоні Харрісон, Ібрахіма Кейта, Vincent Lezenes, Mohammed Abnou Noussair

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress