Колись світ був неосяжний і прекрасний, наповнений сміхом і надією на світле майбутнє. Ні що не могло віщувати якусь небезпеку для цієї планети. Але одного разу все, що робило цю землю такою незрівнянною, в один день було жорстоко знищено. Скайнет — штучний інтелект, створений військової армією для автоматизації протиракетної оборони. 29 серпня 1997 року настав Позичковий день. Одним дією ядерних зброї машини зруйнували основну частину людства і все висоти, що їм були зведені. Щоб врятувати себе, тим, хто вижив доводиться ховатися в зруйнованих руїнах і підвалах.

Але майбутнє ще не визначено, і через роки відсіч машинам змогли дати загін «Колорада» під проводом Джона Коннора. Завдяки його точному керівництву їм вдалося протистояти атакам і покласти край правлінню машин. В результаті захоплення ворожої бази вони знаходять машину часу. Джон вже давно знає, Скайнет використовував її як запасний вихід в разі поразки. У слід за термінатором, засланим Скайнет, щоб вбити матір Джона ще до його народження, вирушає Кайл Різ — близький друг і за сумісництвом лейтенант загону. Його завдання — врятувати ще зовсім юну в той час Сару Коннор, у що б йому це не стало. Але все не так просто: майбутнє виявилося не зовсім таким, як йому розповідав Джон. Виявляється, Сара знає про ознаці: про існування термінаторів і Судний день, і навіть про прибуття гостя. Вона в повній бойовій готовності.

Справа в тому, що ще в дитинстві, невідомо з чиєї турботи, до Сари був приставлений кіборг Т-800 на ім’я Пакс, запрограмований для її охорони від інших роботів, надісланих в майбутнє, щоб убити її. Фільм Термінатор 6 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Міллер
В ролях: Арнольд Шварценеггер, Маккензі Девіс, Лінда Хемілтон, Бретт Азар, Стівен Крі, Дієго Бонета, Наталія Грейс, Гебріел Луна, Енріке Арсе, Фрайзер Джеймс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress