Фільм Тільки не попадися (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Два приятеля у вільний день відправляються в поїздку, щоб розважитися трохи і зарядитися емоційними враженнями. Вони не припускали, наскільки захоплюючим виявиться майбутня подорож, що супроводжується непередбаченими, неймовірними подіями. Абсолютно випадково хлопці забрели на самотню ферму, що знаходиться в безлюдній місцевості. Виявилося, господарі займаються вирощуванням заборонених на законодавчій основі в багатьох державах рослин.

Здивовані хлопці, оцінивши ситуацію, зраділи несподіваному повороту, кардинально змінив їх наміри. Тепер плани хлопців про проведення цікавого відпочинку значно змінилися. Вони скористатися не забули вдалим збігом обставин, використовуючи для збагачення таку удачу. На хлопців, які зазіхнули на чужий товар, оголошено полювання. Господарі плантації обіцяють за голови злодюжок величезні гроші. Вони стають жаданою здобиччю для безлічі людей, які мають намір отримати солідну винагороду. Фільм Тільки не попадися (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер життя товаришів перетворилося на нескінченну втечу від численних переслідувачів, охочих їх смерті. Гонитва супроводжується курйозними пригодами і кумедними несподіванками.

Режисер: Ді-Шорт
В ролях: Еліз Ніл, Ден Л. Портер, E-40, Майк Еппс, Брайан Хукс, Брок Йонсен, Луэнелль


загрузка...