Молодий чоловік Габріель працював в кафе, де йому доводилося готувати кілька страв за один день, але він не мав нічого проти такої діяльності, йому навіть подобалося возитися на кухні, в особистому житті у нього теж все було добре. Він був одружений на Бринн, яка його любила. Ця жінка останнім часом все частіше стала хвилюватися за Габріеля, так як з ним почали траплятися напади. Він міг завмерти в одній позі, після чого його починало трясти, а оскільки Брін уявлення не мала, чим можна було допомогти чоловікові, вона намагалася домогтися від нього, щоб він пішов на прийом до лікаря Ризу, який повинен був щось підказати Габріелю.

Тільки ось сам герой не був в цьому так впевнений, адже крім нападів, йому снилися дуже реалістичні сни, тому він не міг відпочити навіть ночами. Нещодавно він був у ролі найманого вбивці, якому наказали ліквідувати губернатора, Габріель пробрався в його кабінет, потім блискавично усунув охоронців цього політика, а потім звернув жертві шию. Після він спокійно дочекався появи поліцейських і активував вибухівку. Як тільки герой прокинувся, йому знову стало погано, а коли його дружина в черговий раз побачила його в такому стані, вона почала вже не просити, а почала вимагати, щоб муженек завдав все-таки візит Ризу. Наступної ночі Габріель полював на ще одного політика, а коли повернувся до тями, то зрозумів, що далі так тривати не могло, йому насправді було дуже погано, тому він поїхав на зустріч з тим самим доктором, про який Брін йому всі вуха прожужжала.

Різ вислухав Габріеля і сказав, що нічого страшного з ним не відбувається, просто треба приймати виписані їм таблетки, після чого герой зможе нормально спати. Герой зрозумів, що більшого від цього доктора чекати не варто і взявся сам розбиратися з тим, що з ним відбувалося. Скоро він з’ясує, що вбиті їм уві сні люди померли в реальному світі. Фільм Тінь (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Obin Olson, Amariah Olson
В ролях: Майкл Бін, Марк Ешворт, Джим Догерті, Шеррі Ікін, Кем Жіганде, Марк МакКалло, Бріттані Шоу, Джонатан Різ Майерс, Райан Хомчик, Майкл Аарон Мілліган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress