Фільм Точка неповернення (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олівія і Майкл – молода і щаслива пара. Вони відпочивають у Байе, де чудово проводять час. Пара ніжиться на пляжі і любується чудовим краєвидом, не підозрюючи, що скоро це все закінчиться. В один із звичайних днів Майкл чекає Олівію у фойє готелю, але дівчина не приходить. Хлопець не на жарт розхвилювався і відправився шукати кохану. Його друзі досить часто жартували над ним, що він погано знає свою кохану, але Майкл звик довіряти своїм почуттям. Він зрозумів, що з дівчиною сталося лихо. Замість коханої хлопець отримав фотографію, де бачить свою наречену пов’язаної.

Її викрав наркоторговець, який хоче, щоб Майкл переніс через кордон наркотики. В іншому випадку його кохана загине. Хлопець погоджується переправити кокаїн, прекрасно розуміє, що іншого виходу у нього немає. У нього є тільки дванадцять годин для перетину кордону Америки з сумкою доверху набитий наркотою. На слід злочинця вийшли поліцейські з Тіхуани. Вони відстежили його маршрут і планують провести затримання, коли Майкл буде йти з наркотою.

Хлопець змушений працювати на злочинний світ і спробувати протистояти поліцейським. Заради своєї Олівії він готовий на все і іншим доведеться з ним рахуватися. Фільм Точка неповернення (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деніел Дзирилли
В ролях: Шон Лок, Пауліна Гайтан, Том Сайзмор, Джейкоб Варгас, Марія Габріела де Фарія, Руді Янгблад, Люк Госс, Бертон Перез, Деймон Уітакер, Амадор Гранадос


загрузка...