загрузка...


Чергові пригоди вже улюблених героїв у фільмі «Той, що біжить лабіринтом 3: Ліки від смерті». На цей раз так званим Глейдерам належить виконати нове завдання від таємничої організації Порок. Але зараз вже відкривається завіси таємниці, і молоді люди вперше зустрічаються з керівництвом. Вони раніше не бачилися, проте загадкові люди не тільки стежили за підлітками, але і зробили їх пішаками у своїй грі. Вони не зупиняються і придумують все нові завдання для молодих людей. Зараз, так як вони показали себе сильними учасниками, їм уготована нова доля.

Починається друга фаза. Але Томас звинувачує організацію в звичайному шахрайстві і маніпулювання людьми. Адже після обіцяного виходу з пастки після проходження попереднього випробування, їх так і не випустили на свободу. Але коли шукачі пригод потрапляють за межі ігрового майданчика, то виявляються на зовсім непривітною землі. Тут палить сонце і гарячий пісок. Можливо, це і є той справжній світ, про який вони мріяли довгий час. Але по дорозі вони часто зустрічають людей, які страждають від дивної хвороби. А це і є вірус «Спалахи», про яку говорив чоловік з Пороку. Тепер підліткам необхідно знайти ліки від цього захворювання. Епідемія швидко поширюється, тому потрібно діяти якомога швидше. Часу залишається все менше з кожною хвилиною зволікання. Організація сама зацікавлена ​​в пошуку протиотрути від цієї страшної хвороби. Фільм Той, що біжить лабіринтом 3: Ліки від смерті 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але знайти його зможуть тільки підготовлені бійці, які пройшли багато випробувань. Такими кандидатами знову стають Томас і Мінхо. Вони відправляються в подорож по небезпечній пустелі, щоб роздобути секрет ліки від хвороби, що змітає все на своєму шляху. Пригода починається, час пішов.

Режисер: Уес Болл
В ролях: Ділан О’Брайен, Кетрін МакНамара, Кая Скоделаріо, Наталі Еммануель, Томас Сенгстер, Джанкарло Еспозі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress