загрузка...


Називайте його новою версією Мауглі з джунглів або супергероєм Капітан Малайзія, ім’я не має значення — важливий лише шлях, який обрав собі герой з особою монстра і чистої, як сльоза дитини, душею. Тільки він здатний захистити односельчан від жадібних промисловців, які своїми бізнес-ініціативами загрожують зруйнувати черговий шматок прекрасної дикої природи. Безпринципні бізнесмени зібрали за плечима власну армію бойовиків, які, озброєні до зубів і не знають пощади, напали на слабких беззахисних селян.

Однак зустріч з дивовижним породженням легенд, міфів, чаклунства і черева земної жінки виявилася абсолютно несподіваною для отетерілих бойовиків. Несподіваною і смертельною, бо в нападі люті захисник джунглів неспроможний контролювати свій гнів і магічний дар, які, об’єднавшись в єдиний смертельний заряд, зносять ворогів, кому вистачило зухвалості встати на шляху месника. В околицях про нього ходять похмурі і захоплені легенди, нібито це магічне божественне створення, що охороняє ліс від навали міської цивілізації. Насправді Томбіруо — молодий чоловік, який народився з деформованим обличчям, яке він ховає з дитинства, цураючись чужих і проживаючи відлюдником в своїй лісовій хатині. Фільм Томбіруо (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Крім страшної фізіономії в арсеналі напівбога-напівлюдини паранормальні надприродні таланти — дар і прокляття Томба, які месник обрушить на голови ворогів, коли батько, найближча людина на землі, загине на аварійному виробництві всесильної корпорації.

Режисер: Сет Ларни
В ролях: Зул Аріфін, Фарід Каміль, Набила Худа, Файзал Хуссейн, Hasnul Rahmat, Фара Ахмад, М. Насир, Dynaz Mokhtar, Faye Kusairi, Michael Chen

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress