Рідна кров не водиця, однак на кону стоять величезні гроші і право називатися кращим гонщиком підпільного чемпіонату, тому у битві моторів і залізних нервів переможця передбачити неможливо до самого останнього метра. В сім’ї Манро чоловіки і жінки на «ти» з автоспортом. Батьки з малих років вчать дітей гоночним хитрощам і автомобільним фокусам, які допоможуть здобувати перемоги в майбутніх змаганнях. Такою була історія запеклого татуся Сема і талановитого спадкоємця Кема, які виступали дуетом і поодинці, захищаючи командні інтереси, перемагали або терпіли образливі поразки, після яких обов’язково знову поверталися на тріумфальний шлях.

Але прийшов час, коли слідом за невдалим виступом пішов не менш гнітючий старт, за ним ще один провал, знову програш і, не встигнувши озирнутися, родичі опинилися в рядах записних аутсайдерів і лузерів. Молодий і гарячий Кем більше не може терпіти ганебний статус невдахи, тому приймає рішення покинути батька і змінити команду, приєднавшись до одвічного ворога і конкурента. Справжній ніж в спину для Сема. Прірва між азартним сімейством зростає, досаду змінює гнів, лють і навіть ненависть. Фільм Торговий пункт (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А потім приходить доленосний момент фінальної гонки, коли відступати вже нікуди і заради перемоги потрібно маніакальна воля і рішучість принести будь-які жертви заради фінішної стрічки.

Режисер: Каржан Кадер
Актори: Джон Траволта, Розабелла Лауренти Селлерс, Майкл Медсен, Беррі Корбін, Шенайя Твейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress