Продовження цікавого, фантастичного фільму жахів «Тремтіння землі 3», знову повертає нас на простори Невади, де розташувалося невелике містечко під назвою Перфекшн. Кілька століть, це було спокійне місце, тут проживало багато жителів, які не знали проблем. Але з’явилися незрозумілі поштовхи з-під землі, і стали пропадати люди. Виною всьому величезні земляні хробаки, що прокинулися від свого тривалого сну, і добряче зголоднівши, почали пожирати все живе навколо.

Підземним створінням, що відрізняються розумовими здібностями, змогли дати відсіч кілька людей, але слідом за грабоидами, почали з’являтися інші монстри, зовсім несхожі на своїх попередників. Люди намагаються втекти від навколишнього їх небезпеки, але всі, хто спробував виїхати безслідно зникли. Щоб вижити необхідно протистояти надприродним древнім монстрам. Войовничо налаштований Берт Гаммер, разом зі своїм другом, вирішується кинути виклик чудищам, адже вже не раз вони брали гору в цих протистояннях.

Але чоловік навіть не підозрює, що він зустрічався ще не з усіма підвидами грабоидов, існують куди страшніше і небезпечніше. Що ж зроблять герої на цей раз? Фільм Тремтіння землі 3 (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Брент Меддок
В ролях: Майкл Гросс, Шон Крістіан, Сьюзен Чуэнг, Шарлотта Стюарт, Аріана Річардс, Тоні Дженаро, Баррі Лівінгстон, Джон Паппас, Роберт, Джейн, Біллі Рік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress