загрузка...


Багато років люди навіть не підозрювали, що з ними по сусідству в надрах землі живуть жахливі створення, улюбленою їжею яких є м’ясо, причому людське в тому числі. Одного разу ці істоти, які опинилися величезними хробаками, все ж проявили себе, зробивши нападу на невелике містечко. Тоді кілька хоробрих героїв все ж змогли впоратися з монстрами, проявивши кмітливість. Як виявилося, то був лише початок повномасштабної війни людей і м’ясоїдних істот, яких стали величати грабоїд. З кожним днем ​​їх ставало все більше, що відповідно вело до стрімкого зростання кількості жертв.

Берт Граммер — учасник самого першого нападу черв’яків — активно боровся з ними в різних куточках Землі. Завдяки йому, і ще багатьом іншим сміливцям, людство зуміло зупинити загрозу у вигляді м’ясоїдних черв’яків, а також іншої нечисті, від них походить. Нарешті по землі стало знову безпечно пересуватися. З моменту останньої сутички пройшло п’ять років. Багато вже і забули, як тремтіли їхні кінцівки через що існувала ймовірність зіткнутися з підземним кошмаром. Все вже давно повернулося на круги своя. Люди вважали, що змогли покінчити з грабоїд раз і назавжди. Вони навіть і не підозрювали, як сильно помилялися. Фільм Тремтіння землі 6 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Насправді гігантські хробаки просто тимчасово пішли на спокій, дивіться в hd, щоб еволюціонувати, стати набагато сильніше, а потім взяти реванш у людства. Зібравшись з новими силами, вони знову вийшли на поверхню, щоб почати полювання на людей.

Режисер: Дон Майкл Пол
У ролях: Майкл Гросс, Джеймі Кеннеді, Таня ван Граан, Грег Крик, Джеймі-Лі Мони, Джессіка Енсті

загрузка...