загрузка...


Олена являє собою одну з найбільш привабливих жінок, дружину Менелая, керуючого в Спарті. Одного разу відбувається щось несподіване і шокуюче: Паріс, який є принцом Трої, закохується в красуню і вирішує викрасти її, щоб відвезти до себе. Менелай розлючений, він розуміє, що це велика ганьба, удар по честі і самолюбству. Його брат Аганемнон береться допомогти, повернути дружину, в результаті, збирає величезну армію і заручається підтримкою сусідніх царів. Воїни направляються в Трою, намагаючись захистити гідність правителя Спарти. Предводителем військового стає хоробрий Ахіллес, що представляє собою сина якоїсь морської богині і полководця.

Всі вважають цю людину невразливою, що дає йому можливість перемагати будь-якого суперника. Він ще ніколи в своєму житті не відчував поразок і всі впевнені, що на цей раз буде такий самий результат. Головний ворог воїна-найбільший Гектор, що припадає Парису братом, готовий боротися до останнього. Дане протистояння триває протягом десятиліття і здається, що воно ніколи не закінчиться.

Але ось, спартанці придумують хитромудрий метод, який повинен допомогти пробратися в тил ворога і повернути чарівну Олену чоловікові. Фільм Троя (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вольфґанґ Петерсен
Актори: Бред Пітт, Ерік Бана, Орландо Блум, Брайан Кокс, Дайан Крюгер, Брендан Глісон, Шон Бін, Джулі Крісті, Пітер О’тул, Роуз Бірн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress