Сюжет фільму «Турбо пацан» оформлений в стилі 80-х, з комбінацією трешу і бойовика. До всього цього додається літри крові і літаючого м’яса. Сама дія відбувається в далекому майбутньому. Ядерна війна поглинула світ в хаос. Фільм оповідає про уцілілих жителів, які намагаються вижити на руїнах і відтворити подобу суспільства. Це історія звичайного підлітка, який блукає по пустельних землях у пошуках роботи і грошей. У ранньому віці він втратив батьків і змушений був сам дбає про своє виживання. Хлопець захоплюється коміксами про Турбо Райдері які знаходить серед завалів і сміття.

Його заповітна мрія коли-небудь отримати суперсилу і очистити землю від банд мародерів. Одного разу він зустрічає дивну дівчину, яку рятує від переслідувачів. Тепер хлопці катаються на велосипедах, будують плани на майбутнє і проводять звичайні будні подростов. Здавалося б, життя починає налагоджуватися, як подружка раптово зникає. Її викрадає затяті банда на чолі з бандитом Зевсом. І треба ж такому статися, відчайдушний хлопець знаходить костюм улюбленого супергероя.

Тепер у нього з’явилися нові суперсили, і він має намір використовувати їх в ім’я добра, а для початку врятувати подружку з полону. Фільм Турбо пацан (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Франсуа Симар, Анук Висселль, Йоанн-Карл Висселль
В ролях: Манро Чемберс, Лоранс Лебеф, Майкл Айронсайд, Едвін Райт, Аарон Джеффрі, Романо Орцари, Orph

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress