Фільм Уїк-енд всіх дівчат (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Навчання і перший колектив залишає незабутні спогади. Між колишніми учнями одного і того ж навчального закладу виникає незримий зв’язок, яка може тривати протягом усього життя. Нерідко шкільні подруги організовують зустрічі випускників для того, щоб відновити приємне спілкування або згадати минуле. Для цього існують різні причини: хтось хоче похвалитися своїми успіхами, хтось сказати те, що тримав у собі багато років. Дівчата збираються через багато років, після випускного вечора. Місцем для проведення зустрічі вони обрали мальовничий років.

Прогулянка на свіжому повітрі може бути захоплюючою і запам’ятатися на тривалий термін. Але захопившись розмовами, молоді жінки навіть не помітили як забрели в глуху гущавину. І заблукали. Прогулянка остаточно перестає радувати мандрівниць, коли одна з них отримує серйозну травму. На своєму шляху колишні однокласниці зустрічають будинок, де вирішують зробити привал. Однак вони ще не знають, з якими жахливими речами їм доведеться зіткнутися в цьому занедбаному житло. Фільм Уїк-енд всіх дівчат (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чим закінчиться безтурботний пікнік? Які події можуть відбутися в лісовій глушині, далеко від цивілізації? Чим може закінчитися безтурботний відпочинок на лоні природи?

Режисер: Лу Саймон
В ролях: Джемі Бернадетт, Кеті Карпентер, Джему Калера, Карішма Лакани, Мішель Гурдин, Шаррон Келвін, Hannah Gourdine


загрузка...