Фокуси капітана докучають американським підводникам, що прагне вступити в сутичку з ворогом або скоріше опинитися вдома. Очікування бою вимотує чоловіків, змушує реагувати на сигнали навчальної тривоги без видимого ентузіазму. Амбіції Саллівана змушують екіпаж миритися з тривалим поневірянням в акваторії, марно сподіваючись повернутися додому з перемогою. Майбутня сутичка виявиться фатальною для більшості членів команди. Вихід на німецьку субмарину надихає бійців, вперше вступають у дуельні протистояння з противником. Розрахунки командира мають кілька похибок, перевага фашистської тактики стає очевидним.

Вороги затоплюють американську підводний човен, захоплюючи моряків, що вижили в полон. Взаємна ненависть загострює ситуацію в закритому просторі, а нацистський загін потішається тріумфальним виграшем. Після затяжного бою солдати обох сторін воліють розслабитися, очікуючи висадки на сушу. Фільм U-429: Підводна в’язниця (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Бійці не підозрюють, що біда нишком підкрадається до кают, прирікає їх на муки без поділу на переконання і нації. Хвороба поволі підступає до ослабленим організмам, а джерелом масового зараження стає інфікований бранець.

Режисер: Тоні Гігліо
В ролях: Вільям Х. Мейсі, Тіль Швайгер, Томас Кречман, Кларк Грегг, Скотт Каан, Рене Хегер, Карміні Джовінаццо, Джеремі Сісто, А. Дж. Баклі, Сем Хантінгтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress