Фільм У лещатах (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Голлівудський актор потрапляє в поліцейську ділянку. Його сюди привозять після інциденту з камерою. Він веде себе дуже агресивно. Тому один з копів змушений стежити за його поведінкою. Раптово відбуваються непередбачені обставини, які нагнітають обстановку. Однією злочинному угрупованню вдалося організувати напад на поліцейську дільницю. План був ретельно продуманий, щоб не упустити жодної найменшої деталі. Хлопці дійсно виявилися дуже сміливими і наполегливими. У них в наявності багато зброї, тому поліцейським буде важко протистояти банді.

Ситуація ускладнюється і тим, що тепер немає можливості викликати підмогу, так як відбулися технічні несправності. Героям фільму В лещатах нічого не залишається робити, як спробувати дати відбій злочинцям. Звичайно ж, це є дуже ризикованим кроком, але іншого шляху просто немає. В якості головних героїв виступає один дуже крутий коп, а також актор Голлівуду, який випадково забрів не в те місце. Тепер ці дві людини змушені діяти разом і допомагати один одному.

Їм необхідно як можна швидше щось робити, тому що угрупування не збирається довго чекати і почне штурм з хвилини на хвилину. Фільм У лещатах (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аллан Ангар
В ролях: Домінік Перселл, Коуді Хекмен, Стівен Ленг, Тріш Стратус, Денні Гловер, Вінні Джонс, Сол Рубінек, Річард Ганн, Стів Байєрс, Джеймс Вудс А.


загрузка...