Головний герой цього фільму не зовсім чесна людина, але, тим не менш, з кожним днем ​​він намагається все більше і більше зробити для того, щоб його життя змінилося з кращу сторону і все те, що було у нього позаду, залишилося всього лише невдалою історією , яку можна змінити при необхідності. Зараз головний герой вирушає в складний шлях, який допоможе йому краще пізнати кожного свого знайомого, а також зробити все можливе для того, щоб змінитися, адже нічого важливішого і в той час просто в цьому світі для нього не існує.

Як би зараз головний герой не намагався змінити свого майбутнього, а минуле завжди настає йому на п’яти і намагається зробити все можливе для того, щоб якомога швидше показати себе з найкращої сторони. Нехай часом і важко досягти того чи іншого моменту в житті, але вже зараз необхідно повірити в себе і кожен новий раз насолоджуватися маленькими досягненнями колишнього ув’язненого. Згодом доля стає більш підступним по відношенню до головного героя і намагається зробити все можливе для того, щоб нашкодити йому. Зараз, наприклад, сестру головного героя викрали і йому потрібно якомога швидше відшукати не тільки її місце перебування, але і зробити все, щоб вона якомога швидше повернулася додому цілою і неушкодженою.

У тій ситуації, коли ти сама звичайна людина, зробити щось героїчне неможливо не порушивши одного або декілька законів при цьому. Фільм У пошуках істини (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Блейн Уівер
В ролях: Ерін Кехілл, Люк Секстон, Блейн Уівер, Пет Киртон, Лінді Грінвуд, Кертіс С., Патрік Дей, Ленс Хенріксен, John Tillman, Річард Фолмер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress