Фільм У смертельній небезпеці / В зоні смертельної небезпеки (1994) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З дарами природи варто обходитися дбайливо і акуратно. Людям досі не під силу засвоїти цю істину. Прості людські почуття повинні переважати над матеріальними благами. Форрест Тафт постійно захищав природу. Він за службовим обов’язком перевіряв пожежну безпеку на нафтових свердловинах. Діяльність людини потребувала постійного і жорсткого контролю. Великому нафтовому магнату Майклу Дженнінгсу не відомі муки совісті, оскільки аварії на вишках він сприймав лише як втрату грошей. Подібне ставлення і стало причиною конфлікту між магнатом і Форрестом. Попадання в океан великої кількості нафти загрожувало жахливою катастрофою. Навколишнє середовище зазнає серйозної шкоди.

Замість того, щоб якось боротися з наслідками, Дженнінгс думав про особисту вигоду, продовжуючи небезпечний проект. Тафт наполягав на виконанні винуватцем необхідних заходів, щодо мінімізації наслідків аварії. Заможний Нафтовик проігнорував погрози Інспектора, вважаючи його занадто слабким противником. Магната захищала ціла армія головорізів і багато куплених чиновників.

Тафт в минулому пройшов серйозну бойову підготовку, що не врахував його противник. Цілеспрямований персонаж ніколи не поступався в подібних ситуаціях… Фільм У смертельній небезпеці / В зоні смертельної небезпеки (1994) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Сігал
Актори: Стівен Сігал, Майкл Кейн, Джоан Чен, Джон К. МакГінлі, Р. Лі Ермі, Шері Шаттак


загрузка...