Фільм Убити Білла 3 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Майже кожен день герой змінює собі ім’я. Але правила його роботи — незмінні. Він їм слід, незважаючи ні на що, адже він — чоловік слова. В основному герой працює з особами сумнівної діяльності. Герой спеціалізується на професійній перевезення різних вантажів. Він дає гарантію того, що вантаж буде доставлений в призначене місце в потрібний час. При цьому героя повністю не цікавить вміст вантажу. За це злочинці його поважають і не шкодують великих грошей за перевезення. Одного разу чоловік змушений був подивитися свій товар.

Під час перегону чергової машини з одній частині Індії в іншу, герой виявляє в багажнику прекрасну дівчину на ім’я Шакіла. Про перевезення дівчата замовник нічого не говорив. Більш того, дівчина якимось незрозумілим чином опинилася в багажнику. У той час, коли водій спробував знайти відповіді на виниклі питання, почалася справжня небезпечна гра, приз якої є власна життя. Чи вдасться герою врятувати своє життя? Як з ним пов’язана дівчина? Їм не терпиться досліджувати загадковий зореліт або хоча б те, що від нього залишилося. Тут товариші знаходять таємничі артефакти, господарями яких і стають.

Тепер вони володіють надздібностями, що є для них повною несподіванкою. Але новоспечені герої скоро знадобляться Землі і людства, адже тільки вони можуть зупинити прийдешнє наступ прибульців. Фільм Убити Білла 3 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Квентін Тарантіно
В ролях: Ума Турман, Девід Кэрредин, Майкл Медсен, Деріл Ханна, Цзя-Лю Хуей, Перла Анею-Жардине, Ларрі Бішоп, Майкл Паркс, Бо Свенсон, Дженні Эппер


загрузка...