Фільм Убити Білла: Фільм 1 (2003) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Довгий час відчайдушна і безстрашна дівчина Брайт виконує замовлення на наймані вбивства, які їй надає глава кримінального світу і за сумісництвом коханець Білл. Володіючи неймовірною точністю, влучністю і чудово володіючи зброєю «Чорна Мамба» прибирає зі шляху всіх, хто опинився в списку її замовлень. Але одного разу дівчина дізнається, що вагітна і носить під серцем малюка. Бажаючи почати нове життя і випробувати радість материнства, героїня залишає звання вбивці і відправляється в Техас назустріч щасливої долі. Тут вона зустрічає чудового чоловіка і готується до весілля, перебуваючи в повній впевненості, що знаходиться в безпеці, зовсім не підозрюючи, що глибоко помилялася.

Колишній коханець Білл разом з командою знаходить її і ранить пострілом в голову прямо напередодні весілля. Провівши довгі чотири роки в комі, на щастя Брайт приходить до тями. Усвідомлюючи, що травма стала причиною втрати дитини, героїня вирішує жорстоко і нещадно помститися всім, хто причетний до її замаху.

Вона впевнено, наполегливо і холоднокровно вбиває одного за іншим, наближаючись до головної мети, якою є її колишній коханий і ненависний ворог — Білл. Фільм Убити Білла: Фільм 1 (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Квентін Тарантіно
Актори: Ума Турман, Люсі Лью, Вівіка А. Фокс, Джулі Дрейфус, Тіакі Куріяма, Сонні Тіба, Майкл Боуен, Деріл Ханна, Девід Керредін, Майкл Медсен


загрузка...