загрузка...


Іноді підступна доля влаштовує ігри жорстокі не тільки з обраним для чергової забави людиною, вона приймається маніпулювати його розумом, що набагато страшніше і болісніше будь-яких фізичних знущань. Джонні Ферроу італійський військовослужбовець, який втратив пам’ять про останні події після отриманого поранення в останньому, кровопролитному битві. Через втрату спогадів він змушений поневірятися територіями чужих держав, не наважуючись повернутися в рідні місця. Проходить сім довгих років після його останньої появи на Батьківщині.

Пережив важкі випробування солдатів приймає рішення повернутися додому, можливо, опинившись в знайомій обстановці, він зможе повернути втрачену пам’ять і відновити низку пригод, що трапилися з ним у певний, часовий відрізок, стертий з якихось причин з підсвідомості. Повернувшись в рідну країну, шокований Джонні з жахом дізнається, що оголошений за невідомі йому злодіяння небезпечним державним злочинцем. Його кілька років всюди розшукує місцева поліція, щоб відправити на тривалий час за ґрати. Подібні перспективи не залучали відставного військового. Фільм Улісс: Темна Одіссея (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Він вирішує розібратися в заплутаних обставинах, з’ясувати причини, що відбуваються з ним непорозумінь. В його порушеною пам’яті збереглися яскраві спогади про існування коханої дружини, якій він дав обіцянку неодмінно повернутися додому неушкодженим.

Режисер: Федеріко Алотто
Актори: Денні Гловер, Удо Кір, Анамарія Маринка, Джанні Капальді, Андреа Зіріо, Шарлотта Кірк, Дрю Кенні, Уолтер НУДО, Джессіка Польські, Сігал Дайемант

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress