Фільм Урі: Напад на базу (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цей індійський бойовик розповість глядачам про драматичні події, що відбулися в 2016 році. Місцем дії є район Індії з дуже численним населенням. Так ось, в цьому густонаселеному районі одного разу з’явилися терористи, які планують вчинити кровопролитні дії. Екстремістів було не дуже багато, і вони діяли невеликою групою, здійснюючи чергову вилазку. В ході цієї операції загинули мирні громадяни, і багато хто отримав серйозні поранення. Ці негідники поводилися так нахабно і зухвало, ніби не побоювалися нести відповідальність за свої моторошні злодіяння. У них була дуже хороша підготовка, багато зброї, і все сходило лиходіям з рук.

Місцеві мешканці були впевнені в тому, що терористи знову успішно підуть від заслуженого покарання, і не буде над ними проведено законного суду. Розраховувати на правосуддя ніхто не міг, оскільки система була не в змозі перемогти цих фанатиків. Але незабаром всі дуже здивувалися! Адже індійській армії вдалося обчислити зону дислокації ворогів, і була спланована безпрецедентна операція. Захоплення терористичного табору передувала руйнівна атака ісламістів. Але потім десятки досвідчених військових, очолюваних грамотними командирами, зуміли завдати дуже точний удар.

Хірургічна точність обстрілу була настільки неймовірною, що ніхто з мирних громадян не постраждав. Як таке вдалося здійснити, і хто знаходився в числі оперативників? Фільм Урі: Напад на базу (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Адітья Дхар
Актори: Вікі Каушани, Пареш Раваль, Ями Гаутам, мохіто Рейна, Кірті Кулхарі, Радж Капур, Іван Родрігес, Фарід Ахмед, Акашдіп Арора, Вікі Арора


загрузка...