Фільм В ім’я Бен-Гура (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Картина розповідає дивовижну історію про аристократа на ім’я Бен Гур. Він жив багатим життям, де йому прислуговували, і він ні в чому не потребував. Але, як відомо, у таких людей часто буває велика кількість ворогів. Такі люди можуть ховатися навіть під масками друзів і весь час тобі посміхатися, але при будь-якій можливості готові встромити ніж у спину. І ось Бен опинився в центрі змови, який організував його кращий друг. Всі на нього наговорювали і показували пальцем, за що герой був позбавлений статусу і перетворений у звичайного раба. Ще зовсім недавно він купався в розкоші і насолоджувався багатствами, але тепер він впав на саме дно.

Герой вірить, що настане той день, коли він зуміє вирватися і помститися всім кривдникам. Ну а поки йому варто лише змиритися і день у день виконувати важку роботу. Але не минало й хвилини, щоб він не думав про помсту. Герой продумав кожну дрібницю плану, але йому ніяк не вдавалося втекти і повернутися на своє місце. Здавалося, що він так і помре рабом, не отомстившим ворогам, але йому пощастило, і у Бена Гура з’явився шанс, який він відразу ж використовував. Фільм В ім’я Бен-Гура (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він приєднався до групи хоробрих воїнів, готових дати бій римської армії. Якщо вони переможуть, то герой зуміє помститися всім. Але чи вдасться бравою групі бійців виграти проти римських легіонерів?

Режисер: Марк Аткінс
В ролях: Гана Баярсайкан, Джейсон Бістон, Стефані Беран, Майкл Ботте, Адріан Буші, Lauren Bracken, Алан Calton, Люсі Клементс, Джонно Девіс, Henry Douthwaite


загрузка...