Фільм В ім’я порятунку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алекс, завдяки творчому таланту і завидною цілеспрямованості, став знаменитим піаністом, реалізувавши природний потенціал. Десятиліття тому він покинув рідні місця і батьківський дім, переставши підтримувати з близькими людьми родинні взаємини. Він з раннього дитинства очікував зручного моменту, щоб виїхати від батька, що володіє деспотичним характером. Перебравшись в Стокгольм, він відмінно влаштувався в незнайомому місті, що надає відмінні перспективи для творчих особистостей, які прагнуть займатися музикою професійно, підкоряючи серця численних шанувальників.

Дізнавшись про смерть мами, Алекс приїжджає в провінційне глибинку, де йому доведеться зустрітися з Ганною, безмежно закоханої в нього з юного віку. Дівчина теж захоплена музикою, знаходить в ній заспокоєння і бажане відчуття свободи. Зустріч багаторічних знайомих трапляється в період здійснення військових дій у Швеції. Стабільна, міцна держава планомірно руйнується, перетворюючись на руїни, що не підлягають відновленню. Фільм В ім’я порятунку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Віроломний ворог підриває метро і мости, що з’єднують недоступні точки. Цивільне населення страждає від дій безжального противника, прагне захопити оточені території.

Режисер: Віктор Данило
В ролях: Крістофер Нурденрут, Ліза Хенні, Йеспер Баркселиус, Піа Хальворсен, Магнус Сандберг, Крістер Керн, Карін Бертлинг, Ульріка Бекстрем, Олексій Манвелов, Інгве Далберг


загрузка...