Фільм «Валеріан і місто тисячі планет» обов’язковий для перегляду всіх любителям фантастики. Цікавий сюжет, який був написаний самим Люком Бессоном. Це вже гарантує якість продукту, так що не пропустіть виходу цієї картини. Подорожі в часі, можливість переміщення в космічному просторі. Все це стало можливим в далекому майбутньому. Події розвиваються через кілька століть після дня сьогоднішнього. У центрі уваги виявляється спеціально навчений агент Валеріан. Він має можливість переміщатися в часі, а всі любителі фантастики знають, що такі здібності тягнуть за собою велику відповідальність.

Справа в тому, що подорожі в часі-це завжди ризиковано і небезпечно, крім того ніхто не може передбачити всіх наслідків. Тепер же Валеріана і його напарницю Лорелін відправляють разом, щоб вони досліджували галактичну імперію. Можна не сумніватися, що в центрі уваги буде захоплююча історія і продумана фантастика.

Головного героя і його подругу чекають серйозні випробування, неймовірні пригоди, а також зустрічі з представниками різних планет, рас і цивілізацій. Так що буде цікаво. Фільм Валеріан і місто тисячі планет (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Бессон
Актори: Сем Спруелл, Ален Шаба, Рутгер Хауер, Дейн ДеХаан, Ітан Хоук, Клайв Оуен, Кара Делевінь, Джон Гудман, Ріанна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress